niedziela, 3 listopada 2013

Gorszy dzień, gorszy tydzień, gorszy czas?

Dzisiaj druga strona Miss Oatmeal. Postanowiłam wylać żale. Znowu pogarsza mi się stan psychiczny, wracają stany lękowe, z którymi nie umiem sobie poradzić. A wystarczyło tylko 2 dni samotnego siedzenia w domu. Od jutra znowu powołuję się na tabletki: Hydroksyzynę, bo stres niszczy mnie od środka. No nic. Chyba nadal jestem zbyt wrażliwa na samotność, a jednocześnie na przebywanie wśród toksycznych ludzi, zawsze kręcących się na naszym świecie.
Ciągle mam ćwiczenia. Dzisiaj było ciężko, bo objadłam się przez weekend, a wiadomo, że wtedy rusza się ciężej. No i oczywiście wraz z nastrojem, tracę motywację, ale wróciła moja mama, z którą właśnie skończyłyśmy Ewkę - Turbo Spalanie do ostatniej minuty! Ona oczywiście niemal calusieńką, ja moim sposobem z hula hop. Oprócz tego, postanowiłam wracać ze szkoły na piechotę 2x w tygodniu. Są to ponad 3 km, które zajmują mi 30 min, więc zawsze to jakaś forma aktywności. Potrzebowałam dzisiejszego wysiłku, bo czuję się dzisiaj jak ociężałe krówsko. Boję się, że to nie przez moje paranoje lub zwyczajny przyrost wagi, tylko coś poważniejszego, czym nie chcę się chwalić. W każdym razie pozostaje NADZIEJA I TRENING!

Na dzisiaj trochę motywujących obrazków. Dla jednych do ćwiczeń czy diety, pozostając przy blogowej tematyce, dla innych dających motywację na lepsze jutro, lepsze życie, zmiany, zdobycie się na odwagę!


7 komentarzy:

 1. Hej, a co to za podly nastrój Cię dopadł?
  Grunt to wierzyć w siebie i bliskich.
  Nie przeglądaj się w oczach innych, to bardzo niszczy.... Wiem co mówię....
  Trzeba robić swoje i nie brać życia i innych zbyt serio.

  Pozdrawiam.

  Martine.

  OdpowiedzUsuń
 2. wiem, że nikt nie lubi zostawiania linków do siebie, ale dzięki temu wszystkie możemy sie odnalężć mybeautyjoy.blogspot.co.uk u mnie kuchnia moda i uroda

  OdpowiedzUsuń
 3. Zapraszam do kulinarnego konkursu www.nps-mix.pl/konkurs

  OdpowiedzUsuń
 4. Cześć weź napisz do mnie ba buddysta2010@gmail.com bądź na Facebooku.
  Mam temat związany z promowaniem zdrowego naturalnego życia. Pozdrawiam, Karol

  OdpowiedzUsuń
 5. Grunt, to pozytywne myślenie :) Mam nadzieję, że się nie obrazisz, jeśli dodam Cię do mojej listy najlepszych blogów o zdrowym żywieniu - http://zdrowe-odzywianie-blogi.blogspot.com/. Będzie łatwiej znaleźć Twój blog. Pozdrawiam, Michalina.

  OdpowiedzUsuń
 6. Cześć:)

  Chciałbym Cię serdecznie zaprosić do rejestracji na forum skierowanym szczególnie do blogerów, gdzie możesz się dzielić swoją wiedzą i wsparciem:
  www.twojasylwetka.cba.pl

  OdpowiedzUsuń
 7. Każdy miewa gorsze dni. Głowa do góry.

  OdpowiedzUsuń